Son Guncelleme: Mart 4, 2018

Abi Sözleri

abi sözleri

Abi Sözleri kardeş sahibi olmak güzel bir duygu olsa da abi ve abi sözleri söyleyebilecek yetkiye sahip olmak daha değerlidir. Çünkü abi sözleri kardeşe sizi tanıdığı ve iyi olmanız için söyler. Hayatınızda duyacağınız belki de en anlamlı sözler abi sözleri olmaktadır. Bunlardan bazıları;

 


 “Kardeşlik sözde bitse de kalpte bitmez.”


 “Kardeş ve abi arasındaki ilişki gökkuşağındaki renklere benzer, ayırt edilemez bir bütün gibidir.”


 Sen öğreten yol gösteren asla bitmeyensin abi.


 Sen yaşam ile hayatı birbirinden ayıran kişisin. Senin varlığın bana huzur, güven, mutluluk verir.


 Benim koruyucu meleğim kim diye sorsalar sen derim abi.


 Seni tanımak hayatı tanımaktır, geleceği görmekten geçer.


 Bir gelecek görür, yaşam görür, hayatını devam ettirirsin.


 Duygular var anlatılmayan, sen varsın tarif edilemeyen abi.


 Kardeşlik sözlerde biter ama atan kalpte hiçbir zaman bitmez.


 Sen benim hayatıma renk katan, geleceğime yol gösteren abimsin.


 Senin yürüyüşün bana ilham kaynağı olan yardım edendir aslında.


 Abi seni kelimelerle anlatamam, sen yol gösteren bana öğretensin.


 Kanatsız bir melek gibiyim, sen benim dünyadaki kanatlarımsın abicim.


 Karanlık gecelerimi aydınlatansın, yol gösterensin, ömür verensin abi.


 Küçük bir kızım sen ise beni gölgenle koruyan kocaman bir çınar ağacısın.


 Herkese nasip olmaz senin gibi iyi kalpli bir abi, güven veren, güven kokan can insan.


 Kardeşlik asla son bulmayacaktır seninle birlikte. Yaşama hayat, hayata yaşam olansın.


 Benim güzel abime en güzel sözüm seni çok seviyorum olsun, beni hiçbir zaman unutmasın.


 Benim güzel abime olsun en güzel kelam, ondan bana gelecek en güzel hediyedir bir selam.


 Abi ile kardeş gökkuşağının renkleri gibidir. Ayırt etmesi zordur birbiriyle iç içedirler.


 Abim için güzel sözlerin hangisini kullansam ona az gelir o sözlerin en güzeline layıktır.


 Biz abimle hep oynardık ama abim her zaman kaybederdi, kazanan ise nedense hep ben oluyordum.


 Fırtınalı günlerde benim alabora olmamı önledin. Sen benim her zaman sığınacak en güvenli limanım oldun. İyi ki varsın canım abim. Allah’ım sana uzun ve hayırlı ömür nasip etsin.


 Seni hiçbir zaman bizden ayırmasın. Her insanın bir abisi olmalı güven veren, güven kokan ve insanın bir abisi olmalı senin gibi iyi kalpli insan olan.


 Abiler bazen bir anne gibi şefkatli, bazen de bir baba gibi merhametli olurlar ve her zaman kardeşlerini düşünürler.


 Babamdan sonra sen baba oldun bize, yol gösterdin evimize baktın hayatımızı güzelleştirdin. Senin hakkın asla ödenmez.


 Sana ne desem bilmiyorum baba mı, anne mi, yoksa bunların hepsinin olduğu bir insan olan abi mi? Canım abim seni çok özledim.


 Benim abim abilerin en güzeli ve en iyisidir. Kimse benim abimle abisini yarıştırmaya kalkmasın sonra büyük bir hezimet yaşar.


 Abi kelimesi ne kadar derin anlamlı bir kelimedir. Abi demek bir baba, bir anne, her zaman kardeşini koruyan kollayan demektir.


 Abi ve kardeş tek bir beden gibidirler. Birinin yüreği yandığı zaman diğerinin ki de yanar, birisi güldüğü zaman diğeri de güler.


 Su gibisin beni kardeşin diye sardığın zaman seni daha çok seviyorum. Öyle narinsin ki dokunuşların anne şefkatini hissettiriyor.


 Bana her zaman destek veren, en zor anımda yanımda olan, onu kırdığımda bile bana gülen bir abim var benim. Ben onu çok seviyorum.


 Sana ne desem hafif, benim için yaptıkların için sana ne kadar çok teşekkür etsem çok az gelir. Her şey için çok sağol canım abim.


 Çocukluğumun en güçlü kahramanı, gençliğimin iyilik timsali abim. Sen benim hayatımın her döneminde örnek aldığım mükemmel bir insan oldun.


 Abim için güzel sözler yazayım dedim, ama abim kadar güzel söz bulamadım. Benim abim kelimeler, cümleler ile anlatılamayacak kadar güzeldir.


 Abi Sözleri Abiye Güzel Anlamlı Sözler Kardeşe Sözler


 Benim hayatımda her güzel olan her şeyin altında “abim” imzası var. İyi ki varsın ve iyi ki benim abimsin. Seni çok seviyorum yakışıklı prensim.


 Herkes beni çok kıskanıyor abim biliyor musun neden? Senin gibi yakışıklı ve karizmatik bir abim olduğu için kıskanıyorlar ve kıskanmakta haklılar.


 İcra edilmesi ve sürdürülmesi en zor olan sanat kardeşlik sanatıdır Biz ağabeyimle birlikte bu sanatı çok iyi yapıyoruz çünkü o benim en büyük sanatçım. Çok özledim be abim.


 Seninle birlikte didişmeyi, televizyon kumandası savaşı yapmayı, birlikte rakip takımın taraftarları gibi maç izlemeyi çok özledim.


 Hayatın acımasız ve korumasız olduğunu sen gidince anladım abim. Meğer sen benim en büyük koruyucummuşsun. Seni çok özledim benim yakışıklılar yakışıklısı abim.


 Canım abim Sen her zaman benim koruyucum elimden tutanım oldun sen kimsenin bana destek olmadığı bir zamanda en büyük destekçim oldum Seni çok seviyorum abiciğim.


 Arkadaşlarım senin gibi bir abim olduğu için beni çok şanslı görüyorlar ve beni çok kıskanıyorlar. Evet abi kıskanmakta Haklılar Çünkü benim iyi kalpli bir abim var.


 Biz seninle bir arkadaş gibi büyüdük. Beraber aynı yollarda yürüdük, koştuk. Gün oldu beraber ağladık, dövüştük, barıştık ama biz her zaman birbirini seven iki kardeştik.


 Başımın her sıkıştığında sen benim yanımdasın. Sen benim uzaklarda da olsa bir baba gibi koruyanımsın. Seni üzüp kırsam bile bana kollarını açıp kucaklayan Canım Abimsin.


 Babam bana kızdığı vakit baba sen dur ben onu döverim deyip bana vururken bile kendi eline vururdun. Sen bana kalkan elleri hep en iyi kalkan oldun. Seni çok özledim abim.


 Abi demek evde baba olmadığı zaman baba olmak, anne olmadığı zaman anne olmaktır ve abi demek her zaman kardeşini koruyan gözeten olmak demektir.


 Canım abim seni seviyorum. Geçen arkadaşlar birini gösterip ay çok yakışıklı bu dediler. Bende güldüm neden güldün dediler siz abimi görmemişsiniz dedim.


 Abim en güzel sözlere layıktır. Sen hayatımın her anında benim en büyük kahramanım oldun. Sen ne zaman başım sıkışsa çıkıp gelip benim kurtaranım oldun.


 Sen benim canım abim oldun. İyi ki abimsin. İyi ki varsın. Annem bana kızdığı vaki göğsünü annemin önüne bir siper edip beni korudun.


 Ben senin gibi bir abim şemsiyesinin altında büyüdüm. Seni bir gün değil her zaman seveceğim canım abim. Siz benim abimi gördünüz mü? Onu hiç yakından tanıdınız mı?


 O dünyalar tatlısı bir insan, iyi kalpli bir hayat canlısı, o güldüğü zaman herkesi mutlu neşeli birisi. Seni çok özledim abiciğim.


 

 

Sosyal Medyada Paylaşmaya Ne Dersin?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.