Son Guncelleme: Ocak 25, 2018

Aldatma Sözleri

aldatma sözleri ihanet sözleri

Aldatma sözleri Hem kadınların hem erkeklerin çok mutlu oldukları bir aşk ilişkisi içerisinde yaşayabildikleri hayal kırıklıkları manevi anlamda çok büyük hüsran ve üzüntü anlamına gelmektedir. Aldatma ve aldatılma insanların aşklarına, sevgilerine ve onurlarına zarar vermesi demek olduğu için ihanet aldatma sözleri ilaç gibi olmaktadır. Aldatma sözleri ile yaşanılan bu kötü durumun dile getirilmesi mümkün olmaktadır. Hem kendinizi hem de acınızı daha iyi bir şekilde ifade edebilmek için ihanet aldatma sözleri çok etkili olmaktadır. İçinizden geçebilecek tüm olumsuz düşünceleri aldatma sözleri sayesinde karşı tarafa aktarabilirsiniz. Karşı tarafın aldatması nedeni ile canını aldatma sözleri  ile acıtabilirsiniz.

 

 

 

 Ne aldatma yakışır bana. Ne de aldatılmak yakışır benliğime.


 Dertlerime bir yenisini ekliyorum seninle başlayıp saf duygularımla sonuçlanan vealdatmanın cezasıyla biten…


 Yalanların kucağında kaldım çaresiz, sana inanırken yarım kalmışım şimdi anladım sensiz.


 Gülümse hayata gülümse yaptıklarına sen sadece gülümse aldatarak çekip gidişlerine…


 Beni seni ihanet için aldatmak için sevmedim, Seni bütün ihanetlerden adiliklerden korumak için sevdim Aşkım…


 Sana nefes aldığım sürece dua edeceğim sanmaki mutlu ol diye sende sev ve benim gibi aldatıl sende sev benim gibi yan diye.


 Aldatmakta varmış benim gibi seveni, umarım sende benim gibi olursun seversin deli gibi birini, yaşarsın ihanetin en güzelini…


 Bir gün gelir sende ağlarsın, işte o zaman belki beni anlarsın! Ve sonra ihanetin acısını yaşarsın, yaşadıkça belki AŞK’tan ders alırsın…


 Kır kalbimi gönlün olsun. Al Her şeyim senin olsun. Şimdi başka kollardayım, bu da sana “KAPAK OLSUN”…


 Ne zaman seni düşünsem yalanlar geliyor aklıma gelen yalanların arasında saklı ihanetinin bedeli helal olsun sana aldattın beni..


 Seven insanı bilmez sevilen, seven insanın halinden anlayamaz sevilen, ve sevilen aldatır seven yanar benim gibi ama sevilen bilmez içinmin yandığını senin gibi.


 Gözlerini kaçırdığında anladım bitmiş bana olan sevgin peki o zaman neden yalan attın? Söyleseydin gerçeği bende giderdim sessizce hayatından şimdi anladım ki saygında bitmiş elveda yalancı sevgili.


 Kenardan geçeyim yol senin olsun. Ben zehir içeyim su senin olsun. Bir tane sevgili bulmuşsun hayırlı olsun. Bir tanede bende var haberin olsun…


 Yalanlarına yalanlarımla cevap vermek istemiyorum, gözlerime bakki ne kadar yalancı olduğunu gör, gözlerim anlatsın sana gerçekleri.


 Seni sevmekmiş tek hatam, sana inanmakmış kendime olan saygısızlığım, şimdi sen yoksun yanımda aldattın beni yalanlarınla…


 Kurnazlıkların en incesi, bize kurulan tuzaklara düşer gibi görünmeyi iyi bilmektir.


 En kolay şey insanın kendisini aldatmasıdır, çünkü bir insan genellikle arzu ettiği şeyin gerçek olduğuna inanır.


 Aldanmamak istiyorsan tecrübe edilmiş işleri bırakıp, tecrübe edilmemiş işlere yapışma.


 Politikacılar dünyanın her yerinde aynıdır, nehir olmayan bir yere köprü yapacaklarına söz verirler.


 Artık geri dönsen ne olur… Sonuçta sevdiğin birine güvenebilirsin ama güvenmediğin birini sevebilir misin bilmiyorum, kendimle çelişkideyim.


 Her şeyden vazgeçtim sen beni aldattın ya ben www.sozlerguzel.com işte şimdi bittim.


 Bugün seni aldatan yarın başkasında aldanır. Yalanla yıkanan yüz ihanetle kurulanır. Unutma!


 Artık bedenimi unuttum, kalbimle yaşıyorum ve ihanetinin bedeIini kaIbimIe can çekişerek veriyorum.


 En iyi savaşı olan sömürgeciliği kullanır insan. Ağlar bazıları, bazıları gülerek yapar bu işlemi, hem de kime güldüğünü bilmeden. Aldatır ya sanır ki karşıdaki yedi yalanı, aslında ta kendisidir aldatan insanı.


 Ben bir ömür göz yaşı hapsine mahkum edilmişken, senin gerçek sandığın sahte aşklarla, gülümseyecek olan gözlerin beni her gün bir kat daha öldürüyor.


 Kimilerinin alışkanlıkları yaşam tarzları, kimilerinin yalanları alışkanlıkları olmuş. Hayatını aldatmalarla süslediğini zannedenler, zehir zemberek sarhoşlar, göremeyecek, anlayamayacak kadar zil zurna.


 Söndürdün tüm yangınları, yitirdin artık yalanları. Kaldı mı söyleyeceğin söz, git hadi, al valizini, kendi yalan diyarına, aldatmalarını da alıp git.


 Kimse aldatıp da kandırdığını sanmasın, kimse aklını da kullandım sanmasın. Yalanlar yalancıların acizliği, yutanlar inanların gerçek sevgisini gösterir.


 Sana olan aşkımı gözyaşlarımla sularken, beni bir güzel hayat  uğruna bırakıp gitmene dayanamaz bu yüreğim.


 Ölüm gibi sessiz geldi aldatma sözleri ihanetinin haberi, gözyaşlarım isyan ediyor sana ve yalan sevgine, şimdi al git bana bıraktığın umutları da.


 Gözlerim senden başkasını görmezken, senin gözün benden başka herkezi görecek kadar genişmiş, gözlerin gibi miğdeninde geniş olması normal hoşcakal.


 Sen yalanlarınla mutlu ol gerekirse ben gerçeklerin içinde ağlamasını da öğrenirim, nasıl olsa her gözyaşı bir gün mutlaka yerini gülüşlere bırakır, ama senin gibi yalanlar herzaman sahte olanları yaşar şuan gibi..


 Senin gibi yalan gülücükler atacağıma, kendim gibi gerçek olan gözyaşlarımla avutmasınıda bilirim kendimi…


 Sana baktığımda hayat sen sanmışım benim için, ama şuan baktığımda anlıyorum ki sen ihanetin yüzüymüşsün, senin ihanetinin eseridir gözyaşlarım.


 O gözlerinle bağlanırdım yeniden hayata gülüşlerin vardı beni saran hayata, sen konuşunca huzur bulurdum kendi dünyamda, şimdi ihanetinle sessizliğin içinde ağlıyorum acılarla.


 

 

Erkeklerin ve kadınların korkulu rüyası olan aldatılma hissinden uzaklaşabilmek için en etkili sözleri kullanabilirsiniz. Bu ihanet aldatma sözleri sayesinde yalnızlığa da alışabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşmaya Ne Dersin?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.