Son Guncelleme: Mart 29, 2018

Doğum Günü Mesajları

En Güzel Doğum Günü Mesajları

Doğum günü mesajları sevdiklerinizi mutlu eder, onları düşündüğünüzü gösterir.

 

 


 Umarım bir ömür sağlıklı olur, sevdiklerin ve seni sevenlerle birlikte huzur içinde yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun.


 Sevdiklerinize attığınız doğum günü mesajları onları unutmadığınızı gösterir.


 Yeni yaşında arzu ettiğin tüm güzelliklerin seni bulmasını dilerim.


 Size gelen doğum günü mesajları her zaman sizi düşünen birileri olduğunu size hatırlatır.


 Eşsiz bir hayatın olsun, yer yeni günün öncekinden daha güzel olsun, nice yaşlara.


 Sen benim hayatımın anlamı oldun, ben yaşamı sende buldum iyi ki doğdun. İyi ki seni tanıdım. Doğum günün kutlu olsun.


 Gülmek yüzünden eksik olmasın sen güldüğün zaman sanki dünyaya güneş doğuyor. Güzel arkadaşımın yeni bir yaşı oluyor. Yeni yaşın kutlu olsun. Anlamlı doğum günü mesajları


 İnsanlar doğum gününde dilekler dilerler ve dileklerinin gerçekleşmesi için Allah’a dua ederler. Bende senin dileklerinin gerçek olması için dua ediyorum canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun.


 Pastanın üstündeki mumlar hayatını aydınlatsın, doğum günün kadar güzel bir hayatın olsun. Bu gün tuttuğun tüm dileklerin gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun.


 Sadece bir gün değil her gün mutlu olman dileğiyle mutlu yıllar. Doğum günün kutlu ve umutlu olsun. Nice senelere.


 Doğum günün kutlu olsun mesajların anlamlı doğum günü mesajlarından olsun. Mutluluğun ağrı dağından yükse olsun.


 Kalbin kadar saf ve temiz bir yaşamın olsun, yüzündeki gülümseme kadar neşeli ve şen zamanların olsun. Sağlıklı ve mutlu bir yeni yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun.


 Dostlar birbirini sadece özel günler de hatırlamaz, ama dost dostun hiçbir özel gününü de unutmaz. Dostumun doğum günü kutlu olsun. Mutlu mesut yıllara.


 Yeni yaşın eski yaşına inatla daha da mutlu olsun. Mutluluk kelebekleri etrafında dönsün, bugün tuttuğun dileklerin gerçeğe dönüşsün. Doğum günün güzel olsun.


 Önce sağlıklı, sonra başarılı ve mutlu bir hayatın olsun, yaşarken tüm sevdiklerin yanında olsun, gönlüne huzur, kalbine mutluluk dolsun. Yeni yaşın kutlu olsun.


 Belki üzülüyorsundur bir yaş daha yaşlanıyorum diye ama unutma ki mutluluklarla dolu, umut ve hayallerle sürecek yep yeni bir yaşın olacak. Yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun.


 Bir romanı daha bitirdin, şimdi önünde yeni bir roman yazman için boş sayfalar seni beklemektedir. Bu sayfalara gönlünce mutluluk, sevinç ve neşe yazman dileğiyle doğum gününü kutlar sağlıklı bir yaşam dilerim.


 Sen benim tanıdığım en mükemmel insansın, sen en güzel doğum günlerine layıksın. Doğum günün kutlu ve umutlu olsun. Yeni yaşın huzurlu ve sağlıklı olsun.


 Geçmez günlerim sensiz gecelerde , dalgalar usul usul çarpıyor sahile, benim gönlüm bir çift mavide, seni çok seviyorum bitmez, tükenmez sevgimle. Mutlu yıllara, doğum günün kutlu olsun.


 Bu gün doğacak güneş senin için doğsun. Kalbinden geçen güzellikler gerçek olsun. Doğum günün kutlu olsun.


 Seni bir kere sevip bitirmek yerine, sana binlerce kez aşık olup hep ilk aşkmış gibi yeniden sevmek isterim. Yeni yaşında mutluluklar dilerim.


 Sana bir doğum günü şarkısı yaptım ama seslendiremedim, sana bir doğum günü şiiri yazdım besteleyemedim ama sana doğum günü mesajı yazdım onu gönderiyorum doğum gününü kutlar mutluluklar diliyorum.


 Doğum günün doğduğun gün kadar temiz ve berrak olsun. O gün annenin yaşadığı mutluluğu kalbine doğsun. İnşallah ömür boyu mutlu olursun. Doğum günün kutlu olsun.


 Benim mutlu yarınlarım olacak içinde sevdiğim olacak, benim hayallerim olacak, hayallerime kaynak aşkım olacak. Aşkımın yeni yaşı güzel olacak.


 Değerli arkadaşım doğum günün en mutlu günün olsun. Yeni yaşın doğum gününden daha mutlu olsun. Sağlıklı ve huzurlu bir yıl olsun. şuan anlamlı doğum günü mesajları yazımızı okumaktasınız.


 Bir asır kadar ömrün uzun olsun, hayatın gündüz güneş, gece ay ışığı kadar aydınlık olsun, dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım doğum günün kutlu olsun.


 Sen benim koklamaya kıyamadığın tomurcuğumdun açtın gül oldun, önce yağmurdun sonra hayatımın çağlayan seli oldun, sen benim hayatım boyunca seveceğim biricik sevdiğim oldun. Doğum günün kutlu olsun Bitanem.


 Yeni yaşında çok fazla sevil ama çok fazla sevme, kalbini geniş tut ama benden başka kimseyi içeriye alma. Uzaktayım diye öyle mahsun kalma. Ben her zaman yanındayım unutma. Doğum günün kutlu olsun.


 Günler çabuk geçiyor, yaşlanıyoruz diye kızma, güzel olan her şey çabuk geçer bunu unutma. Doğum gününü kutlar sevdiklerinle birlikte mutlu bit hayat dilerim.


 Sen hayattan ne istiyorsan hayat sana onu versin, yaşamın neşeli ve eğlenceli olsun. Doğum gününde sevdiklerin yanında olsun, en güzel günler senin olsun. İyi ki doğdun.


 Yaşadığın sıkıntılarının geçmesi, dileklerinin gerçekleşmesi ve bir ömür boyu mutlu olman dileklerimle doğum gününü kutluyorum.


 Ad günün mübarek ola ya seydi, sabah erken kalkıp iki rekat namaz kılasın. Sonra akşama güzel bir pasta alasın. Beraber doğum gününü kutlayalım.


 Sana bir hediye almak istedim, sonra düşündüm aldığım hiçbir hediye senin kadar değerli olamazdı. Sana en güzel hediyeyi sevgimi yolluyorum bu mesajla sevdiğim. Sen her zaman her şeyin en güzeline layıksın. Doğum günün kutlu olsun.


 Bak sen şu uçan böceklere, mis gibi kokan güllere, rüzgarla savrulan yapraklara, arkadaşım nice nice mutlu yıllara. Yakışıklım doğum günün kutlu olsun.


 

Sosyal Medyada Paylaşmaya Ne Dersin?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.