Son Guncelleme: Haziran 12, 2018

Kocaya Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler

Kocaya Güzel Sözler kültürümüz öylesine derindir ki; her devrin bilginleri, insanları ve onların ruh hallerini ifade eden Kocaya Güzel Sözler söylemişlerdir. Böyle bir toplumda insan kendisi bu konuda yetenekli olmasa bile, kendini ifade etmek için Kocaya Güzel Sözler bulmakta zorlanmayacaktır. Her durumu, her ruh halini ifade etmeye yarayacak Kocaya Güzel Sözler aşağıda bulunmaktadır.

 

♥ Küçük dağları yaratmış bir derecede egoya sahip olanlar makul olmaktan uzaktırlar.


♥ En güzek koca, çokça dinleyip az konuşabilme erdemini göstermektir


♥ Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.


♥ Ey kocacığım bak benden uzakta başka kadınlara bakarsan, ben yokum diye rahat rahat davranırsan, aradığımda sürekli toplantı yaparsan yemin ederim seni kör bıçakla keserim.


♥ Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.


♥ Eş dediğin insanın hayatıdır aslında, eş bir hayatı iki bedende yaşamaktır. Sen benim hayatımın anlamı oldun, hayatta her zaman destekçim ve beni düşünen oldun. Seni çok seviyorum canım kocam.


♥ İnsan önce annesini sonra babasını severmiş ama evlendikten sonra ömürlük seveceği bir insan daha olurmuş. Eve işte o ömür boyu seveceğim insan sensin benim güzel kocam.


♥ Kocaya güzel sözlere ne gerek var, o romantiklikten anlamaz, ona tasarruf et ona bu en büyük romantikliktir.


♥ Eğer bir kocan varsa kocaman yürekli bir koruyucun var demektir, eğer kocan varsa sıcacık bir ailen var demektir ve eğer kocan varsa sevgin, aşkın, sol yanın var demektir.


♥ Ben seninleyken ağladım ama gözlerime yaş dolmadı, yürüdüğüm yollarında engel kalmadı,kalbime sus dedim olmadı, benim kalbim sana hiç doymadı.


♥ Bugün tencerem de buram buram sevgi var, yanında bir tutam mutluluk var, içecek olarakta aşk şarabı var. Soframda sevgili olarakta sen varsın bitanem. Erken gel seni seviyorum.


♥ Canım kocacığım sana bir şey itiraf etmek istiyorum eğer sevmeye senden başlamasaydım herkesi sevebilirdim.


Kocaya Söylenebilecek Güzel SözlerKocaya Söylenebilecek Güzel Sözler


♥ Bak kocacığım seni seviyorum sana aşığım ama aşkın gözüne güvenip de bana yanlış yapma aşkın gözü kör olabilir benim iki gözümde gayet sağlam. Mesajı geç okudun ne yapıyordun.


♥ Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.


♥ Ben seni yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor.


♥ Evimin sarsılmaz direği, gönlümün iyi kalpli meleği, benim dünya döndükçe seveceğim sevgimin tek sahibi canım kocam seni çok özledim.


♥ Bir eşi olmalı insanın, bakarken yüreğinin kabardığı, gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı.


♥ Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır. Hz. Ali


♥ Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.


♥ Ben senin canına can, damarına kan, hayatına anlam olmak için varım. Ben sen benim hayatımda olduğun sürece yaşarım. Sensiz bu dünyayı yakarım. Seni seviyorum canım kocam.


♥ Biliyorum şuan yanımda olsaydın beni öperek uyandırır günaydın canım derdin. Ama olsun sen benim uzakta da olsa tek sevdiğim uğrunda öldüğümsün.


♥ Koca bulmak çok kolaydır belki bir saat içinde olmadı bir gün içinde bulursun ama sevgine layık koca bulmak ve onu ömür boyu mutlu etmek zordur. Ben bu zoru başardım. Seni çok seviyorum kocacığım.


♥ Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: O da geçip giden zaman.


♥ Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde. Ne olur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırla, bir sonbahar serinliğinde.


♥ Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun kocan olur.


♥ Ey Allah’ım bu mutlu hayatı bana nasip ettiğin için, böyle bir insanı benim kaderime yazdığın için, bana böyle güzel duygular yaşattığın için sana sonsuz teşekkürler.


♥ Aşkımız yıllara meydan okuyacak, cümle alem bizim mutluluğumuzu kıskanacak, sevgimiz hiç bir zaman bitmeyecek. Seni seviyorum Aşkım.


♥ Evlilik parası, malı, mülkü olanla değil, cesur yüreği, kocaman kalbi olan, sevdiğini bir ömür boyu mutlu edecek olanla yapılır. Yani seninle yapılır canım aşkım.


♥ Öyle senden çok uzaklarda değilim. Görmesini bilen gözlerin bakışındayım. Belki sana senden daha yakın bir yerde, çarpan kalbinin her atışındayım.


♥ Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, korkuyorum hayatım çünkü beni sevdiğini de söylüyorsun.


♥ Hayatta üç şeyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye. Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Sosyal Medyada Paylaşmaya Ne Dersin?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.