Son Guncelleme: Nisan 5, 2018

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye Sözler

Sevgiliye sözler her insanda duygu uyandırabilecek kadar derin anlamlar içerir. İçinizdeki duygulara tercüman olabilecek sevgiliye sözler ile eşinize, sevgilinize, karşı beslediğiniz aşkı ilan edebilirsiniz. Duygularınızı en güzel ve en net şekilde ifade etmenize yardımcı olabilecek dile getiremediğiniz her şeye rehber olacak, sevgilinizi şımartmak adına, âşık olduğunuz insanı mutlu etmek için sevgiliye sözler kategorisini tercih edebilirsiniz.

 

 

 ”Sen öp geçmezse o da yaramın ayıbıdır.” ”Öyle sev ki beni, ben bile kıskanayım beni.”


 ”Ne kadar sarılırsan sarıl, bıraktığın an özlersin.”


 ”Aklımda sen varken kalbim kimseye kıyak yapmaz.”


 ”Sonunda sen gelirsin diye, çok şeyin adı küçük yazıldı.”


 ”Rabbim! Eş diye yazmadığını, aşk diye çıkarma karşıma.”


 ”Sevmek ölmektir bence, ben de sevmiştim ölmeden önce.”


 ”Ömrün olmak istiyorum seninle başlayıp seninle biten.”


 ”İster yar ol, ister yara. Lütfun da başım üstüne kahrın da.”


 ”Ey sevgili! Sen bana kördün, ben ise sana kördüğüm.”


 ”Dünyan öyle bir kararsın ki, seni aydınlatan tek ışık gözlerim olsun.”


 ”Ben, istemem öyle iki günlük sevgili yüreğin varsa, bir ömür sev beni.”


 ”Sert rüzgarlar karanlık geceleri severmiş, aynen benim seni sevdiğim gibi.” ”Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parçalayacak kadar asildir.”


 ”Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır: Geçip giden zaman.”


 ”Görücü usulü bir aşk istiyorum. Gördükçe göresim gelsin, görmeyince ölesim.”


 ”Güzelliğinin bahçesinde açan taze güller, süslemiş gülüşünü canım sevgilim.”


 ”Ne bileyim be sevgilim, öyle güzel baktın ki gözlerime, sevmek değil ölmek geldi içimden.”


 ”Ey gönlümün sol yarısı, aklıma koydum seni aklım almadı. Yüreğime bıraktım sana doymadı.”


 ”Kül olmuş ateş yanar mı, buz tutmuş su akar mı, bu gözler seni sevmiş başkasına bakar mı?”


 ”Şayet aşkın tohumu düşmüşse gönlüne, suyunu esirgeme, aşkın hakkını yeme, pişman olursun ömrünce.” ”Tıpkı bir nefes gibisin, içimde tuttuğum sürece benimsin. Bırakırsam gideceksin, bırakmazsam öldüreceksin.”


 ”Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.”


 ”Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?”


 ”Gözlerin nehir, kirpiklerin köprü olsun, ben tam üzerinden geçerken ipler kopsun, düştüğüm o yer dudakların olsun.’‘


 ”Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.”


 ”Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.”


 ”Seninle yaşar gibi yaşıyorum senden uzaklarda buralarda… Seninle görmeden sevmeyi, dokunmadan hissetmeyi öğrendim ben.”


 ”Bazı insanlar hayalleriyle bazıları sevgileriyle yaşarlar, sevgileriyle ayakta kalabilenler ise umutlarıyla hayallerine ulaşır.”


 Sevgiliye Sözler Sevgiliye Etkileyici Kısa Sözler Sevgiliye Aşk Sözleri ”Sarı giyer güneş olursun, mavi giyer deniz olursun, siyah giyer matem olursun, kim bilir belki bir gün, beyaz giyer benim olursun.”


 ”Yalnızlık gecelerin, ümit bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudakların, sen ise yalnız benimsin bir tanem.”


 ”Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de seveceksin.”


 ”Sevmek seviyorum demek değil, yüreğinde hissetmektir. Ve aşk yanında olanı sevmek değil, bazen gelmeyecek birini beklemektir.”


 ”Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.”


 ”Hadi gel tut ellerimi. Benimle yan. Benimle meydan oku her çaresizliğe. Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.”


 ”Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin.”


 ”Seni bulmaktan çok aramak isterim seni sevmeden önce anlamak isterim, seni bir ömür boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim.”


 ”Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.”


 ”Öyle karanlık olur ki bazen hayat bin ışık yaksan bir damla aydınlık bulamazsın. Ama çok sevdiğin birinin gülümsemesiyle unutursun.” ”Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.”


 ”Sevgilerin en güzeli seni sevmek özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığında senin var olduğunu bilmek.”


 ”Ben seni dün sevmedim, çünkü dün bitti. Ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek. Ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek.”


 ”Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence? Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile.”


 ”Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana, eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.”


 ”Hayat bir sudur, önünde durulmaz. Mavi bir renktir arkası görülmez. Arkadaşlık bir sırdır anahtarı verilmez. Sevgim sana ebedi asla kalpten silinmez…”


 ”Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır.”


 ”Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.”


 ”Hani bir kelebek yakalarsın avucunun içinde, bakmak istersin yaşıyor mu diye, baksan kaçacak, sımsıkı tutsan ölecek. İşte böyle bir şey seni sevmek.”


 ”Karanlıkta ışıksız kalırsan eğer beni düşün, o zaman ne karanlık korkutur seni ne de zalim soğuk üşütür. Sevginin sıcak elleri ellerindedir.”


 ”Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine, gözlerin zamansız takılırsa, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bil ki bir yerlerde özlemişsindir beni.”


 ”Sen elimden tutunca, deniz basardı içimi. Sen elimden tutunca, yüreğim yeşil yosunlara takılıp günlerce dip akıntılarının peşi sıra gitmek isterdim.”


 ”Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize o günden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş ta ki güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara.”


 ”Yıllar vardır nasıl geçtiğini bilmezdim, bir gün vardır yaşamın anlamını değiştirdi bana dair; hissetmediğimi, bilmediğimi yaşattı, iste o ani senle yaşadım senle sevdim.”


 ”Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?”


 ”Bazen bitmek bilmeyen dertler yağmur olur üstüne yağar. Ama unutma ki, rengarenk gökkuşağı yağmurdan sonra çıkar sevgilim.” ”Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. Bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz.”


 ”Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.”


 ”Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece. Kurşun ya alnından vurmalı ya da namluda kalmalı. Yar dediğin ya senin gibi olmalı ya da hiç olmamalı.”


 ”Ne seni unutmak için bir çabam var ne de aşkımı körükleyen bir rüzgâr. Ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm ne de görmeye dayanacak kalbim var.”


 

Sosyal Medyada Paylaşmaya Ne Dersin?

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.